top of page

Joimax yeni iLESSYS biportal interlaminar endoskopik cerrahi sistemini piyasaya sürüyor


Joimax, yakın tarihli EUROSPINE 2023 (4–6 Ekim, Frankfurt, Almanya) ve Minimal İnvazif Omurga Cerrahisi Derneği'nde (SMISS; 5–7 Ekim, Las Vegas,) omurga bozukluklarının tedavisine yönelik yeni iLESSYS biportal interlaminar endoskopik cerrahi sistemini tanıttı. ABD) yıllık toplantıları, küresel başlangıcını kutluyor.


Aynı zamanda bu haftaki Kuzey Amerika Omurga Derneği'nin (NASS) yıllık toplantısında da sunulacak (18-21 Ekim, Los Angeles, ABD).


Yeni alet seti, tek taraflı çift taraflı endoskopi (UBE) için iLESSYS Biportal, şirketin basın bültenine göre alet çalışma portunu endoskoptan ayırarak ikisi arasında serbest göreceli harekete izin vererek Joimax endoskopik tekliflerinin geniş yelpazesini genişletiyor.


iLESSYS Biportal, aşağıdaki özelliklere sahip, biportal spinal endoskopi için özel olarak tasarlanmış tüm aletleri sunar:


İki bağlantı noktasının erişim üçgenlemesini basitleştiren özel bir üçgenleme aracı

Hassas su yönetimi için dahili sulama çıkış kontrolüne sahip iki portlu özel çalışma tüpleri

Etkili doku ablasyonu ve rezeksiyonu için daha büyük, daha güçlü araçlar

Javier Quillo-Olvera (Beyin ve Omurga Bakım Grubu, Querétaro, Meksika), "Bu sistem mükemmel ve ameliyatları yalnızca iki taraflı değil aynı zamanda iki elle de yapmama olanak sağlayacak" dedi. "iLESSYS Pro çalışma kanalı endoskopunu kullanmamı sağlıyor. Bunu hastalarımda kullanmaktan heyecan duyuyorum.”


Joimax, EUROSPINE katılımcılarının bu kapsamlı sistemin çift portlu bir sistem olarak kullanılabileceğinden ve çift manuel cerrahi prosedürler için uygun olabileceğinden "etkilendiğini" iddia ediyor. Üstelik iLESSYS, uzman konuşmaları sırasında önemli bir rol oynadı ve belirli bir omurga hastalığı için transforaminal (TESSYS) ve interlaminar (iLESSYS) yaklaşımın ne zaman kullanılacağı konusundaki tartışmayı teşvik etti.

Comentários


En Çok Okunan Yazılar

En Son Yazılar

bottom of page